FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Trápení bílých Mlžů, modří o kousek nepostoupili

Trápení bílých Mlžů, modří o kousek nepostoupili

V sobotu na domácí palubovce se modrým dařilo. Ač oslabeni o stabilní opory, porazili ve skupině nejprve Wizards 2:0 a poté i Olymp Poseidon v infarktové koncovce 4:3. Ve finále je čekaly Kralupy nad Vltavou, kterých přijelo pouze 7, zato ale hráli velmi chytře. Nikam se nehnali a trestali chyby, kterých modří nadělali víc než zdrávo - zejména při rozehrávce. Za stavu 0:5 přišlo ještě velké vzepětí modrých, hra připomínala přesilovku, tyče zvonily, ale brankář Kralup (který během turnaje jinak moc nevynikal) nepustil za svá záda nic. I tak za bojovný výkon zaslouží pochvalu.

 Nedělní představení bílých už nemělo takovou jiskru. Týmu chyběla polovina hráčů základního kádru a na kvalitě to bylo znát. Poprvé v sezóně se jim podařilo prohrát s Falconem Black 0:1, a poté i s týmem Vosy Praha 2:3. Letošní premiéra v utkání o sestup s Olympem Zeus měla nakonec šťastnou tečku a tak si výhrou 3:2 bílí alespoň na závěr spravili chuť.  

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne