FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

A tým: cíl je jasný, udržet se v soutěži

A tým: cíl je jasný, udržet se v soutěži

Deváté kolo soutěže se konalo v Kostelci nad černými lesy, kde Říčany zahajovaly neoblíbeným ranním zápasem a poté se hrálo až odpoledne. Mezi oběma zápasy byl značný rozdíl a Říčanští už bohužel musí i spoléhat na výsledky ostatních týmů, aby se podařilo soutěž udržet.

 

Rozdílová třetí třetina

V prvním zápase proti týmu Black Angels Celtics, se hrálo dlouho bez branek, až v deváté minutě otevřel skóre po krásné Brejchově přihrávce Matyáš Pros. Říčany si pak vypracovaly spoustu šancí, ale žádnou z nich se nedařilo proměnit. Až teprve ve druhé části se prosadili postupně Krutský, Brejcha a Pros. Brankář Dostál držel dvě třetiny čisté konto a svůj výkon podpořil na konci třetiny přesným výhozem, kterým vybídl Prose, ten zkompletoval hatrick a brankářský veterán si tak připsal bod za asistenci. Bohužel na začátku třetího dějství jako kdyby někdo přepnul vypínač. Říčanští jako kdyby přestali hrát a začali pouštět soupeře do nebezpečných přečíslení, což mělo za následek dvě obdržené branky. Na ně odpověděl Počta nekompromisně proměněným trestným střílením, ale za dvě minuty Black Angels opět kontrovali – 6:3. Za čtrnáct sekund poté potrestal chybu soupeře Pros, ale Black Angels pak během tří minut vstřelili tři branky a byli zpět v zápase. Poté si vyžádali oddechový čas a zkusili štěstí s šesti hráči v poli. Dostál musel během těchto situací vytáhnout několik neskutečných zákroků a naštěstí se půl minuty před koncem dostal k balonku Brejcha, který předložil přihrávku Prosovi a ten poslal do prázdné branky pojišťovací gól, kterým i pečetil nakonec těsné vítězství Říčan 8:6.

Online přenos

 

Kobyliská střelnice

Ve druhém odpoledním zápase se bohužel pokračovalo ve stylu hry, který si hráči Říčan přenesli ze třetí třetiny předešlého zápasu. Už v páté minutě soupeř vedl 0:3 a v jedenácté minutě ješte přidal další branku. Poté přišlo chvilkové vzepětí, kdy se do konce první části postarali o dva góly Říčan Počta s Rechtem, ale druhá třetina hrůzy ještě podtrhla špatný výkon týmu, kdy si hráči Kobylis udělali v Říčanském pásmu střelnici a do černého se trefili celkem šestkrát. Pět minut před koncem druhé části ještě korigoval za Říčany Brejcha – 3:10. Třetí třetina přinesla dvě pětiminutové vyloučení hráčů Kobylis a korekci skóre ze strany Říčan, kde se o branky postarali Pros, Hrazánek a Počta. Konečný výsledek tedy skončil 6:10 pro soupeře.

„Zase jsme zapomínali na důslednou obranu a k tomu mi v tomto zápase moc věcí nevycházelo“, zoufal si brankář Evžen Kindermann. Potvrdily se i tak slova trenéra Heringa, že v této soutěži musí být hlavní prioritou defenzíva. Cíl pro zbytek sezony je tedy jasný: udržet se v soutěži. S aktuálním kádrem je zatím tato soutěž maximem.

 

Online přenos

 

 

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Michal Dostál 24 hlasů

2.

Michal Hanuš 23 hlasů

3.

Radek Vichta 21 hlasů

4.

Evžen Kindermann 20 hlasů

5.

Lukáš Recht 19 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Muži
Game Over Praha
10:2
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne