FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Bílí mlži ve 2. koši!

Bílí mlži ve 2. koši!

Oba domácí turnaje přinesly hodně pozitivních věcí - a hlavně: postup bílého týmu do druhého koše, tedy mezi 12 nejlepších družstev v kraji. 

Ale postupně. Modří v sobotu předvedli velmi solidní výkon, kdy nestačili jen na hodně urostlé bojovníky Tigers, ale ani jim nedali nic zadarmo, v závěru mocně finišovali a soupeře přehrávali. Nakonec po výsledcích: FBC Žraloci Příbram 6:3, Prague Tigers Striped 3:4 a Wizards DDM Praha 10 black 4:1 skončili na třetím místě a udrželi 8. koš.

V neděli bílí pořádali turnaj, který začal bitvou s letošním častým soupeřem Floorball Club FALCON – black. Zpočátku klukům přálo štěstí, když po nenápadných akcích se jim podařilo skórovat. Když už soupeř zvedal hlavu, dostal hned další zásah a tak to šlo až do konce - 8:1. Následně čekal bílé jeden z nejtěžších zápasů letošní sezóny s týmem Technology Florbal Mladá Boleslav – Black. Tým, který letos převážně hraje v prvním koši zvolil vyčkávací způsob hry, ale protiútoky měl velmi nebezpečné. Po ztrátách ve středu hřiště přišly 2 dalekonosné střely a Bolka odskočila na 0:2. Postupně se ale hra vyrovnávala, kluci zjistili, že to jde. Pak se zadařilo i našim střelcům, když potrestali chyby soupeře v rozehrávce - 2:2. Florbalovější Boleslav pak měla více ze hry a zaslouženě šla do vedení na 2:4. Závěr naopak patřil našim, kteří v heroickém závěru a za pomoci power play srovnali na konečných 4:4. Boleslav pak vyhrála "pouze" 9:3 nad Falconem a tím bílé poslala do finále. Na klukách byla od začátku znát obrovská chuť konečně turnaj vyhrát. I přes pár nepřesností v obranné činnosti (se kterými si Ondra bravurně poradil) si celý zápas šli za svým a nenechali nikoho na pochybách, že si tentokrát postup plně zaslouží. Proti FBC Kutná Hora - 9:0! Příště se tedy mohou potkat s takovými soupeři jako jsou A týmy Chodova, Kladna či Sparty. Nechme se překvapit!

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne