FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Loučení 2005tek s modrým dresem

Loučení 2005tek s modrým dresem

1 bod z 18ti možných. Taková bilance patří po posledním turnaji Čfbu mladším žákům, ať už modrým, kteří bojovali v Týnu nad Labem nebo bílým, co se prali v Praze-Kobylisích. Oba týmy se po dobrých výsledcích minulého kola ocitly ve vyšším koši a bylo to znát. Na vše bylo méně času a někdy rozhodovaly detaily. Ale po pořádku.

Modří zahájili jasnou prohrou s Panters 1:9, když nedokázali zahytit mocný úvodní tlak soupeře a při vlastní střelecké smůle dopadli jak dopadli. Ve druhém zápase s domácím Kolínem se dařilo lépe, míček byl víc na říčanských florbalkách, góly ale stále nepadaly a tak 1:1 byl nakonec spravedlivý výsledek a již zmiňovaný jediný získaný bod. V zápase o sestup s Kladnem se kluci snažili seč mohli, klid v zakončení ale chyběl. Prohra 1:2 tak mrzí, loučení mohlo být veselejší.

Bílý tým asi někde cestou do Kobylis ztratil střeleckou mušku a tak vsítil za celý celý turnaj pouze 2 góly. Paradoxně to herně nebylo vůbec špatné, s prvním soupeřem TBC Králův Dvůr, který kluky minule nepustil skoro k ničemu, šlo o jeden z herně nejvydařenějších výkonů v sezoně. Bílí byli v první půli lepší a jen díky neproměňování šancí byl stav pouze1:1. Pak se soupeř přece jen dostával před Ondru častěji a z jednoho závaru skóroval. Byl to nakonec rozdílový gól, při riskantí hře na konci si soupeř ještě vítězství pojistil - 1:3. S Jesenicí, to bylo jak na houpačce. Jejich první útok pohybem dokonale naše kluky rozebíral, po vystřídání se hra zcela otočila a kolotoč poračoval na opačné straně hřiště. Rozhodly nakonec dost laciné góly na které už bílí nenašli odpověď - 1:4. O sestup s FBC Vosy kluci nastoupili dost nekoncentrovaní a nebýt Ondry, mohlo být za prvních 5minut hotovo. Takhle to bylo pouze 0:2 i po nevídaném vlasňáku Kiliho - moc se těšíme na video :-). Takže v šesté minutě čas na time out a totální restart. Pak bylo Vosám horko až do konce zápasu, ale ani ty největší šance, trestné střílení a přesilovky (jedna dokonce 5 na 3) góly nepřinesly.

Všichni si tedy na závěr zkusili vyšší koš se zjištěním, že na zakončení je méně času než obvykle. A z toho je ten nelichotivý výsledek: 6 zápasů - 5 gólů. Na druhou stranu až na zápas s Panters jsme nebyli nikdy herně horším soupeřem. Takže - co budeme příště ještě více trénovat ?? :-).... 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne