FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Skvělé výkony mladších žáků na Kralupy Open

Skvělé výkony mladších žáků na Kralupy Open

V závěru letošní sezóny se Mladší žáci (ročníky 2005 a 2006) účastnili tradičního florbalového turnaje Kralupy Open, kde se utkali s dalšími týmy z ČR.

Vstup do turnaje začal výborně – vítězstvím nad FBC Viper Most 4:0 a poté nad pražským klubem Start98 3:0. Třetí zápas skončil těsnou prohrou s FBC DDM Děčín 1:2. To zajistilo mladým říčanským borcům druhé místo v základní skupině a tím i postup do čtvrtfinále.

V několikahodinových pauzách mezi zápasy si kluci slunečný den pěkně užívali -- na blízkém hřišti a skateboardové dráze. A po zahřátí se krátkým výšlapem na místní vyhlídku Hostibejk pokračovali ve čtvrtfinálovém zápase, kde se utkali s týmem ACEMA Sparta Praha.

Zápas to byl vskutku infarktový -- v základní hrací době skončil remízou 1:1. Šlo se na samostatné nájezdy, kde se lépe dařilo našim útočníkům a našemu brankáři. Výsledná výhra 2:1 zajistila postup do semifinále, tedy boj o 1.–4. místo.

Zde říčanští narazili na staré dobré známé ze základní skupiny – tým FBC DDM Děčín. Přestože to byl velmi vyrovnaný zápas, kluci „makali“ co se dalo, tak celkové skóre 0:2 posunulo náš tým o boj o 3. místo.

V tomto posledním zápase se říčanští mladší žáci utkali s týmem DDM Dynamo Teplice. I když se hrál hned po semifinálovém zápase proti odpočatému soupeři, neponechali říčanští už nic náhodě a ukázali jak bojovnost tak i dobrou fyzickou připravenost. Zápas zvládli na výbornou a vítěstvím 2:0 si zajistili medailové umístění – celkově bronz a náš brankář za skvělý výkon titul nejlepšího brankáře turnaje.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne