FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Neděle 22.4.2018

P01

Tým ročníku 2001 si dnes mohl pěkně pospat, první zápas je čekal v jednu hodinu a to semifinále B poháru. Zápas proti Skövde IBF P 16 se povedl a skončil vítězstvím 2:1. Tím se naši borci dostali do finále kde hráli proti FBC Lerum P01. Soupeř hrál o něco lépe, nicméně nedostal nic zadarmo. Výsledné  skóre 3:6, znamenalo pro náš tým vynikající umístění -- stříbro v B poháru. 

P03

Dnešní den začal pro tým P03 ranním čtvrtfnálovým zápasem proti švédskému Bjärred. První polovinu jsme končili se skórem 0:2 a naši na hru nebyl moc hezký pohled. Po motivačním proslovu trenérů se v druhé polovině začalo skóre pomalu obracet a tým začal hrát jako vyměněný. Protivník přestal stačit a výsledné skóre 5:2 nás posunulo do semifinále.

Semifinálový zápas byl prti loňskému vítězi, týmu IBF Göteborg Svart. Naši borci se ho nezalekli a výsledná výhra 7:4 znamenala finále -- boj o zlato v A poháru!

Finále se hrálo proti týmu Pixbo Wallenstam IBF, jednomu z nejlepších a nejznámějších týmů na světě. Zápas začal vyrovnaně, klíčová byla první branka. A ta se bohužel povedla soupeři. Nicméně naši borci bojovali dále s velkou vervou a začali Pixbo přehrávat a to až tak, že dali sérii 3 branek. Fanouškovský kotel Říčan, vzorně vedený Honzou Kubešem a tvořený z chlapců týmu 2005, silně podporoval z tribuny naše hráče a jasně přehlušoval Pixbo fanoušky. Skóre 3:1 vypadalo velmi slibně, Pixbo si vzalo time a chvíli nato vstřelilo branku a hned poté další. Srovnal skóre na 3:3. Říčanský tým nicméně dále hrál velmi aktivně a povedlo se cca minutu před koncem vstřelit branku na 4:3. Pixbo tlačilo co se dalo, včetně hry bez brankáře ale skóre se jim již nepovedlo změnit. Vítězství našich borců v celé kategorii P03 a cenný skalp Pixbo je doma!

   

 

Teď utahaní ale plní dojmů se vracíme autobusem zpět do Říčan. Očekáváný návrat v pondělí kolem 12:00. Budeme dále upřesňovat podle situace na silnicích.

 

 

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne