FBC Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Říčany

Příští zápas

Sobota 21.4.2018

Sobota byla velmi náročná, začala ráno snídaní v 7:00, kde jinde než u oblíbeného švédského stolu v našem hotelu a končila příchodem po zápasech okolo jedenácté v noci.

2005

Nejmladší tým P05 nastoupil v prvním zápase proti norskému týmu AJER IBK Svart, kdy naši mladí borci získali první vítězství pro českou vlajku a to skórem 3:2. Druhý zápas byl již velmi vyrovnaný proti domácímu Lindome IBK Grön s výslednou remízou 1:1. Poslední zápas základní skupiny se hrál proti papírově nejsilnějšímu týmu Partille Wizards P05 Lag1, který vyhrál všechny své předchozí zápasy. Naši borci bojovali s vervou, Ondra v bráně velmi podržel tým a zápas to byl vskutnku infarktový -- kdy v závěru měl soupeř o jeden gól navíc 2:3, nebylo co ztratit, tak se hrálo bez brankáře. Bohužel se nepovedlo proměnit vyloženou naši šanci, soupeř získal míček a proměnil do naší brány. Výsledné skóre 2:4 a čekání jak doběhnou zápasy v ostatních skuoinách.

Jedna výhra, jedna remíza a jedna těsná prohra nás zařadila na třetí místo ve skupině a celkově jako nejlepší ze třetích míst jsme dále postoupili do A poháru. Ten začínal nočním osmifinálovým zápasem ve 20:45 proti Lindås Waves V, který skončil ve své skupině na druhém místě. V zápae se nedařilo proměnit střely v góly, čehož soupeř využil a výslené skóre 1:3 v náš neprospěch znamenal poslední zápas pro tým 2005 na letošním MUC.

 

   

 

 

Najdete nás na Facebooku

Hráč měsíce

1.

Petr Jahelka 21 hlasů

2.

Šimon Jiroušek 20 hlasů

3.

Matěj Kövešlygety 19 hlasů

4.

Šimon Procházka 17 hlasů

5.

Kateřína Jakešová 17 hlasů

Poslední zápas

FBC Říčany Mladší žáci
Floorball Club Falcon black
8:1
Podrobnosti
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert Rechtfoto.cz VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o

Počet návštěv: 32459
Posledních 30 dnů: 482 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 7

© 2018 FBC Říčany | Všechna práva vyhrazena | fbc_ricany@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne