FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Příští zápas

Trápení bílých Mlžů, modří o kousek nepostoupili

Trápení bílých Mlžů, modří o kousek nepostoupili

V sobotu na domácí palubovce se modrým dařilo. Ač oslabeni o stabilní opory, porazili ve skupině nejprve Wizards 2:0 a poté i Olymp Poseidon v infarktové koncovce 4:3. Ve finále je čekaly Kralupy nad Vltavou, kterých přijelo pouze 7, zato ale hráli velmi chytře. Nikam se nehnali a trestali chyby, kterých modří nadělali víc než zdrávo - zejména při rozehrávce. Za stavu 0:5 přišlo ještě velké vzepětí modrých, hra připomínala přesilovku, tyče zvonily, ale brankář Kralup (který během turnaje jinak moc nevynikal) nepustil za svá záda nic. I tak za bojovný výkon zaslouží pochvalu.

 Nedělní představení bílých už nemělo takovou jiskru. Týmu chyběla polovina hráčů základního kádru a na kvalitě to bylo znát. Poprvé v sezóně se jim podařilo prohrát s Falconem Black 0:1, a poté i s týmem Vosy Praha 2:3. Letošní premiéra v utkání o sestup s Olympem Zeus měla nakonec šťastnou tečku a tak si výhrou 3:2 bílí alespoň na závěr spravili chuť.  

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

FBC Říčany Elévové
Wizzards DDM Praha 10 orange
2:4
Podrobnosti
Spolecna_1-2549
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 38320
Posledních 30 dnů: 2040 | Posledních 7 dnů: 464 | Poslední den: 57

© 2018 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne