FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Elévská kolínská mašina

Jarní prázdniny a nemoci se podepsali na účasti turnaje elévů. Bílí nastoupili do boje v pěti hráčích v poli a jedním brankářem. Jednoznačně na počet nejmenší tým ze všech zúčastněných...

Na množství ale ne vždy záleží.

Kluci se nezalekli a hned v prvním zápase proti Floorball Club FALCON blue ukázali překvapivě pěknou hru s přihrávkami a kombinacemi se zakončením v soupeřově brance. Soupeře nenechali ani pořádně vystřelit. Odměnou bylo zasloužené skóre 11:1.

V druhém zápase se říčanská mašina opět rozjela -- střídání za běhu podle sil, nebyly ani dvě celé lajny, kluci si tak vyzkoušeli jak obranu, tak útok podle aktuální situace, góly padaly jeden za druhým. Domácího soupeře FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové, přihrávkami a prací s hokejkou přehrávali a kupodivu i uběhávali, přestože domácí měli dohromady dvakrrát tolik hráčů. O poločase bylo skóre už 10:1 ve prospěch našich borců. Druhá polovina pokračovala podobnou drtičkou soupeře, ale ke konci už nezbývalo tolik sil, čehož soupeř využil a během pár minut vstřelil několik gólů. Výsledný počet branek snad bílí ještě neměli, celkové skóre 21:7 a obrovská radost.

Třetí zápas byl proti Technology Florbal MB Green. Kluci začali s vervou a díky pěkné, přesné střelbě se brzy uajli vedení. Soupeř neustále dotahoval a tak skončila první polovina pouze s jednbrankovým náskokem bílých. V druhá polovina pokračoval obdobně, několik dalších branek, ale soupeři se povedlo vždy také vstřelit branku. Na konci se již naplno projevila únava a 2 minuty před koncem soupeř srovnal a minutu před koncem dal dokonce branku navíc. Přes heroické nasazení bílých borců, se již nepovedlo výsledek dorovnat a tak bylo celkové skóre 6:7.

Patří velký díky všem šesti hráčům, přestože byli v malém počtu, turnaj odehráli s velkým nasazením a se ctí.