Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Úspěšné deváté kolo mladších žáků

První březnový víkend rozehrál deváté kolo soutěže mladších žáků.

Bílý tým se představil na Barrandově a po obratu proti Kobylisům vyhrál 6:4 (2:3). Po ještě horším začátku proti týmu Bučisu (rychle jsme prohrávali 0:2 - poločas však již 2:2), jsme se zvedli a vedli 3:2 a nakonec remizovali 3:3. To nám však stačilo na účast ve finále, kde byl naším soupeřem tým Sparty. I když celkový výsledek 1:4 znamená jen druhé místo na turnaji je třeba shrnout, že jde o nejlepší výsledek v letošní sezóně.

Oproti minulému turnaji, ke jsme stěží bojovali o páté místo, jde o velmi dramatický nárůst výkonu a hlavně téměř osm minut jsme s velmi kvalitním týmem Sparty drželi vyrovnaný krok. Jen takovéto zápasy nás posunou a jinak než přes prohry se k nim nedostaneme...

Modří v neděli ve Stochově kontrovali a finálový zápas zvládli. Ale postupně: první zápas s Olympským Poseidonem po poločasové 1:1 ramíze a usazování sestavy, do které navíc zasáhla soupeřova hojeka, se postupně rozjel a soupeř již jen počítal góly ve své síti a nakonec pohodové skóre 3:1. Následně se na nás pokusili vyzrát Rakovničtí, ale na víc než první brejk se nezmohli a po poločasovém vedení 1:0 od nás utrpěli porážku 1:4.

Filále s druhým týmem Olympu Apollonem se neslo v duchu předchozích zápasů. Nejdříve soupeř dal gól, my vyrovnali, ale tady trochu podobnost končí. Poločas ještě prohráváme 1:2, ale pak se soupeř dostal do vedení 4:1. Naštěstí drama vede k vytouženému cíli a snižujeme rychlou sadou na 3:4. Ale tady time-out soupeře a pak dlouhé minuty bez přerušení. Náš time-out a faul soupeře a tedy přesilovka. Srovnáváme v poslední minutě. Víc už nestihneme a jde se na nájezdy. Adam je už zažil a tak mazácky a se štěstím pouští jen jeden, zatímcoi naši střelci dva dávají...

A je to modří postupují!

Tady musím vyzdvihnout hlavně kolektivní výkon, kde se mnozí podřizují výsledku týmu. S jedním nováčkem na hřišti a (ač to asi soupeři netuší) brankářem v poli. Opravdu mě to dnes s vámi moc bavilo a doufám, že jsme se zase hodně naučili.