FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Bílí mlži ve 2. koši!

Bílí mlži ve 2. koši!

Oba domácí turnaje přinesly hodně pozitivních věcí - a hlavně: postup bílého týmu do druhého koše, tedy mezi 12 nejlepších družstev v kraji. 

Ale postupně. Modří v sobotu předvedli velmi solidní výkon, kdy nestačili jen na hodně urostlé bojovníky Tigers, ale ani jim nedali nic zadarmo, v závěru mocně finišovali a soupeře přehrávali. Nakonec po výsledcích: FBC Žraloci Příbram 6:3, Prague Tigers Striped 3:4 a Wizards DDM Praha 10 black 4:1 skončili na třetím místě a udrželi 8. koš.

V neděli bílí pořádali turnaj, který začal bitvou s letošním častým soupeřem Floorball Club FALCON – black. Zpočátku klukům přálo štěstí, když po nenápadných akcích se jim podařilo skórovat. Když už soupeř zvedal hlavu, dostal hned další zásah a tak to šlo až do konce - 8:1. Následně čekal bílé jeden z nejtěžších zápasů letošní sezóny s týmem Technology Florbal Mladá Boleslav – Black. Tým, který letos převážně hraje v prvním koši zvolil vyčkávací způsob hry, ale protiútoky měl velmi nebezpečné. Po ztrátách ve středu hřiště přišly 2 dalekonosné střely a Bolka odskočila na 0:2. Postupně se ale hra vyrovnávala, kluci zjistili, že to jde. Pak se zadařilo i našim střelcům, když potrestali chyby soupeře v rozehrávce - 2:2. Florbalovější Boleslav pak měla více ze hry a zaslouženě šla do vedení na 2:4. Závěr naopak patřil našim, kteří v heroickém závěru a za pomoci power play srovnali na konečných 4:4. Boleslav pak vyhrála "pouze" 9:3 nad Falconem a tím bílé poslala do finále. Na klukách byla od začátku znát obrovská chuť konečně turnaj vyhrát. I přes pár nepřesností v obranné činnosti (se kterými si Ondra bravurně poradil) si celý zápas šli za svým a nenechali nikoho na pochybách, že si tentokrát postup plně zaslouží. Proti FBC Kutná Hora - 9:0! Příště se tedy mohou potkat s takovými soupeři jako jsou A týmy Chodova, Kladna či Sparty. Nechme se překvapit!

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 36652
Posledních 30 dnů: 2832 | Posledních 7 dnů: 512 | Poslední den: 53

© 2018 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne