FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Příští zápas

Skvělé výkony mladších žáků na Kralupy Open

Skvělé výkony mladších žáků na Kralupy Open

V závěru letošní sezóny se Mladší žáci (ročníky 2005 a 2006) účastnili tradičního florbalového turnaje Kralupy Open, kde se utkali s dalšími týmy z ČR.

Vstup do turnaje začal výborně – vítězstvím nad FBC Viper Most 4:0 a poté nad pražským klubem Start98 3:0. Třetí zápas skončil těsnou prohrou s FBC DDM Děčín 1:2. To zajistilo mladým říčanským borcům druhé místo v základní skupině a tím i postup do čtvrtfinále.

V několikahodinových pauzách mezi zápasy si kluci slunečný den pěkně užívali -- na blízkém hřišti a skateboardové dráze. A po zahřátí se krátkým výšlapem na místní vyhlídku Hostibejk pokračovali ve čtvrtfinálovém zápase, kde se utkali s týmem ACEMA Sparta Praha.

Zápas to byl vskutku infarktový -- v základní hrací době skončil remízou 1:1. Šlo se na samostatné nájezdy, kde se lépe dařilo našim útočníkům a našemu brankáři. Výsledná výhra 2:1 zajistila postup do semifinále, tedy boj o 1.–4. místo.

Zde říčanští narazili na staré dobré známé ze základní skupiny – tým FBC DDM Děčín. Přestože to byl velmi vyrovnaný zápas, kluci „makali“ co se dalo, tak celkové skóre 0:2 posunulo náš tým o boj o 3. místo.

V tomto posledním zápase se říčanští mladší žáci utkali s týmem DDM Dynamo Teplice. I když se hrál hned po semifinálovém zápase proti odpočatému soupeři, neponechali říčanští už nic náhodě a ukázali jak bojovnost tak i dobrou fyzickou připravenost. Zápas zvládli na výbornou a vítěstvím 2:0 si zajistili medailové umístění – celkově bronz a náš brankář za skvělý výkon titul nejlepšího brankáře turnaje.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. FBC Říčany Elévové 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Říčany Elévové
Wizzards DDM Praha 10 orange
2:4
Podrobnosti
SA908614
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 44369
Posledních 30 dnů: 1654 | Posledních 7 dnů: 405 | Poslední den: 35

© 2019 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne