FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Dorostenci A týmu poprvé prohráli, ale stále bojují o čelo tabulky

Dorostenci A týmu poprvé prohráli, ale stále bojují o čelo tabulky

Náš dorostenecký A tým poprvé v této sezoně okusil chuť porážky. V sedmém kole jsme podlehli B týmu Chodova, a porážka to byla poměrně krutá (2:9). Nutno říct, že byla důsledkem především individuálních chyb. Z nich jsme dostali pět až šest gólů. Chyby ovšem vyplývaly z velkého tlaku soupeře, který po prohrané první třetině (1:2) výrazně přidal a do konce zápasu diktoval tempo. Chodov B nás přehrával především kondičně, nasazením a bojovností a taky lepší kombinační hrou. Sice jsme si vytvořili několik velmi dobrých šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. 

Nic to ale nemění na naší chuti dál bojovat o čelo tabulky. Poměrně jednoznačně jsme totiž porazili Olymp Praha (11:3) i zucastnise.cz Tatran Střešovice (7:1), a v poněkud divokém a infarktovém zápase také Traverzu Mukařov (10:6).

Poslední ligové kolo tohoto roku nás čeká 15. prosince, kdy nastoupíme proti Mladé Boleslavi B a pražskému Falconu. 

B týmu, který k zápasům nastupuje v relativně slušném počtu především díky podpoře starších žáků, se bohužel nepodařilo navázat na dobré výsledky z prvních ligových kol a poslední tři zápasy prohrál. A to dokonce i s kosteleckými Vlky (4:8), které jsme o měsíc dříve dokázali rozdrtit 14:1. Věřme, že si naše béčko vybralo slabší chvilky a v dalších zápasech se mu bude dařit víc. Také odehraje poslední letošní zápasy 15. prosince, čekají ho Neratovice a pražské Vosy. 

 

2018-11-03 Dorost

 

Diskuze

2019-04-28 9:30 Švédsko MUC P02 FBC Draci Říčany x Tillbergs IK Roosters, 4:1
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 51228
Posledních 30 dnů: 1398 | Posledních 7 dnů: 800 | Poslední den: 86

© 2019 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne