FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Další turnaje elévů

Další turnaje elévů

Jak modří, tak bílí si prožili turnaj plný výsledkových výkyvů. Bylo to velkou měrou dané úrovní soupeřů, která byla v sobotu většinou nad síly kluků a v neděli to bylo přesně obrácěně.

 Petrovice i Wizards nadělili modrým 11 a 15 gólů a ti rázem hráli o sestup. Když už se zdálo, že sobota nemůže dopadnout hůř, přišel zápas s Kutnou Horou který si kluci užili. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, kluci cítili šanci na vítězství a bojovali jako lvi. Nakonec rozhodovaly nájezdy, Vojta první dva chytil, Adam zase proměnil ten rozhodující a zajistili tak modrým konečné 5. místo. Premiéru si odbyl Petr Němeček.

 Bílí se díky pořádání ocitli ve třetím koši a v domácím prostředí odehráli dobrý turnaj. Start Kunratice porazili 8:2,  statečné 4 kluky z Bohemians pak až příliš krutě 18:2, no a když už se zdálo, že neděle nemůže dopadnout lépe :-), přišel Soupeř z Kladna, který kluky pořádně prověřil a to zejména v osobních soubojích. Bílí měli víc šancí, dokonce 4 nájezdy, ale i proto, že využili jen jeden, bylo skóre stále těsné. V závěru po 2 chybách kluci nakonec padli 5:7, ale za herní projev se stydět rozhodně nemusí.   

Diskuze

2019-04-28 9:30 Švédsko MUC P02 FBC Draci Říčany x Tillbergs IK Roosters, 4:1
Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 49756
Posledních 30 dnů: 570 | Posledních 7 dnů: 120 | Poslední den: 9

© 2019 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne