FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Pololetní turnaje mladších žáků

Pololetní turnaje mladších žáků

Tak máme za sebou dva turnaje, které následovali bezprostředně ve víkendu pololetních prázdnin a byly proto ve znamení velkého množství omluvenek a také již přicházející vlny chřipek. 

Sobotní turnaj bílých na Barrandově na poslední chvíli přinesl dva zásahy do sestavy a na hřišti jsme se potkali v devíti. Pro kluky naprosto nezvyklá věc se kterou se ale popasovali nadmíru dobře - zaskakovali za sebe a celý turnaj udrželi nasazení a koncentraci. Co nás jediné sráželo byla velmi malá produktivita zakončení. Jen to nás nepustilo dál než na čtvrté místo po výsledcích 8:1 se Spartou Black, 0:7 Wizards a po slušné hře a vedení 2:1 neudržení stavu a prohře 2:4 s čelákovickou Orkou. 

Na neděli nás čekal turnaj na Zbraslavi, kde na kluky čekaly 4 zápasy následující se 40 minutovými přestávkami za sebou. To by se ve malém poočtu odehrát nedalo a i soupeři představili plné lavičky stejně jako my. Mezi 14 hráči si mnozí odbývali první či druhé starty na turnajích, stejně tak pomohl v bráně zkušený Adam a na hřišti si na svá křídla dohlíželi kluci ze sobotní sestavy. Sice museli občas pomáhat svým méně zkušeným kamarádům, ale zároveň vložili do hry svoje zkušenosti a klid, kterým zastavovali blížící se katastrofy. Neocenitelnou pomoc jsme od nich čekali ve vypjatých okamžicích dramatických koncovek zápasů a nejednou za cenu ohrožení svého zdraví opravdu zápasy rozhodly (Filipovův forčeking, kterým donutil soupeře k trefě a odrazu do vlastní branky nás zděsil i potěšil zároveň). Po výhrách 4:3 nad Rakovníkem, 3:0 nad Olympem, 5:3 s Kutnou Horou a 2:1 nad urostlou Slavií se těšíme, že nás příště prověří soupeři z 8. koše.

Moc gratuluji a děkuji všem hráčům a děkuji rodičům, kteří zajišťovali servis. Nebylo to lehké kolo. 

Pár fotek: 2019-02-03 Mladší Žáci Modří 9. koš 1. místo

 

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 49756
Posledních 30 dnů: 570 | Posledních 7 dnů: 120 | Poslední den: 9

© 2019 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne