FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Bílý tým dorostu vítězem tabulky 2.ligy

Bílý tým dorostu vítězem tabulky 2.ligy

Kluci budou bojovat v nadstavbě o postup do 1.dorostenecké ligy.

 

Posledním březnovým víkendem  skončila základní část 2.ligy dorostu a hráči bílého týmu ji zakončili dvěma vítězstvími, tím s konečnou platností skončili na      1. místě tabulky.
Minulý rok si kluci vydřeli postup do 2. ligy a očekávalo se, že v letošní sezoně budou hlavně sbírat zkušenosti. Kluci ale  od začátku bojovali a vezli se  na vítězné vlně. Měli slabší chvilky, ale vždy se dokázali zvednout, hráli skvěle jako tým. Závěr byl velmi dramatický. O konečném pořadí rozhodoval až poslední zápas s FC Bučis. Samotný zápas byl nervydrásající a nakonec skončil 4:3. Je to obrovský úspěch, velká práce kluků a trenérů.

Nadstavbové zápasy se budou konat 13.4. a 4.5. v SH Kunratice. Draci odehrají vždy po dvou zápasech s prvními dvěma týmy z druhé větve 2.dorostencké ligy,  a to s SK Benešov a TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápasy s FC Bučis se jim započítávají ze skupiny.

Budeme držet palce v nadstavbové části v boji o postup do 1.dorostenecké ligy.

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 62783
Posledních 30 dnů: 1455 | Posledních 7 dnů: 256 | Poslední den: 39

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne