FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Poslední hrací víkend v roce 2019

Poslední hrací víkend v roce 2019

Přípravka Čerčany

Dráčci z Čerčany skončili na 3. místě ve skupině. Ve skupině porazili Mladou Boleslav 5:2, následně remizovali s Kolínem 5:5. V rozhodujícím zápase o 3. místo přehráli také tým Black Angels 9:4.

Přípravka Říčany

Ve skupině nejmladší hráči na Traverzu Chodov, ale to je neovlivnilo a další zápas proti SK Dvojka vyhráli 8:3. V zápase o 3. místo rozhodovali až nájezdy, kreré aši Dráčci zvládli a obsadili tak 3. místo.

Mladší žáci

Hráči bílého týmu odehráli opět pěkný turnaj ve sportovní hale v Kobylisých. První zápas se nepodařil, ale v druhém se tým herně zvedl, bohužel i tak podlehl rozdílem 3:4 soupeři. V zápase o udržení hráči zvládli a po týmovém výkonu vyhráli 3:1.

Modrý tým nejprve prohráli s Olympem, druhý tým proti obtížnému soupeři, Bučis, začal tým dobře. Zápas ve vysokém tempu nakonec s výhrou 4:3. V zápase o 3. místo proti F.C. Vorms, kde byl tým úspěšný na nájezdy

Dorost 

Dorostenci A v prvním zápase nestačili na Florbal Chodov poměrem 2:10, na druhý náročný zápas nezbylo tolik sil a prohráli se Štíry ČB.

Rezervní tým dorostenců si odvezl z Radlic 6 bodů. V prvním zápase přehráli Mladou Boleslav 8:4. v druhém zápase proti Neratovicím zvítězili Draci 5:4.

Muži

Mužský A tým ukázal, že umí hrát kombinačně a po týmovém výkonu porazil Vosy Praha 9:7 a Olymp 12:4.

 

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 64689
Posledních 30 dnů: 720 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 30

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne