FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Víkendové ohlédnutí

Víkendové ohlédnutí

Ohlédnutí za víkendem 25.1. a 26.1.

Přípravka Čerčan ovládla 3. koš a po výhře nad Spartou, remízou s Boleslaví a další výhrou tentokrát nad Orkou postupuje do dalšího koše. Gratulujeme!

Bílí mladší žáci si po nevydařeném turnaji udrželi skvělou náladu, která v týmu celou sezonu panuje, a nakonec skončili na 4. místě.

Přípravka Říčan ovládla v 5. koši, ve kterém hrála z důvodu pořádání domácího turnaje. Dráčkům vše vycházelo a s podporou fanoušků a maskota dominovali ve všech zápasech.

Dorost A v nejvyšší dorostenecké lize vyhrál 1. zápas proti Štírum z Českých Budějovic 5:2 a druhý zápas prohrál těsně s týmem SK Meťák 5:6.

O víkendu 1.2. a 2.2. se hrálo pouze v sobotu, když do akce vstoupily pouze 2 Dračí družstva.

Našim juniorům se příliš herně nedařilo, a ze zápasů si odváží alespoň 3 body za těsnou výhru s Panthers Praha B. Věříme, že příště se kluci zvednou a budou pokračovat ve výkonech, které předvádějí tuto sezonu.

Ve stejný den do akce naskočil také záložní tým mužů, který v sestavě přivítal několik hráčů, kteří oprášili florbalové vybavení, a i díky jejich výkonu jsou muži B stále neporaženi. (více v předešlém článku)

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 66137
Posledních 30 dnů: 374 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 6

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne