FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Víkendové ohlédnutí

Víkendové ohlédnutí

Víkend se vyjma mužského prvního týmu povedl Dračím družstvům, mladší žáci i dorostenci předvedli super nasazení, díky kterým byly i výsledky povedené.

Mladší žáci modří ovládli turnaj v Mladé Boleslavi a mohli tak oslavit postup! Po remíze s Black Angels a výhře nad Kutnou Horou si zahráli finále turnaje proti týmu Mladá Boleslav a po skvělém nasazení aa bojovném výkonu si odnesli vítězství 2:1 a zároveň postup do vyššího výkonnostního koše. Gratulujeme!

Tým dorostenců B se představil v X3M Aréně Barrandov a po skvělém týmovém výkonu bral všechny body za vítězství nad Pitbully z Kolína 6:3 a následně také nad Slavií Praha 12:1.

Mladší žáci bílí odehráli turnaj na Děkance. První zápas jasně vyhráli s týmem Kutná Hora 4:0, následně nezvládli zápas s Rudnou 1:4 a v zápase o 3. místo na turnaji vyhráli nad týmem Bohemians 4:2.

Mužský A tým odehrál 2 nepovedené zápasy v Berouně, po kterých se rozloučil se 3. místem v tabulce a po vysokých porážkách s týmy Prague Tigers a Barracudas Slaný je jasné co je potřeba v přípravě zlepšit- úplně vše.

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 66137
Posledních 30 dnů: 374 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 6

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne