FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Shrnutí po víkendu

Shrnutí po víkendu

Starší žáci bílí v sobotu porazili Falcon ve skupině, následně těsně prohráli s Kutnou Horou. Ve finále Draci podlehli Jesenici.

Elévové bílí skupinu ovládli, vyhráli nad Olympem Apolon i nad Kladnem. Ve finále byl však nad jejich síly tým Olymp Zeus.

Modrý tým elévů poznamenala velká absence, vypomoci jeli i hráči přípravky, pro které to tak byla nová zkušenost s florbalem ve starší kategorii. Ve skupině sice oba zápasy prohráli, ale v zápase o udržení zabojovali a porazili Bučis.

Elévové Čerčany si poprvé zahráli v 1. koši! V rozhodujícím zápase porazili Spartu na samostatné nájezdy 8:7.

Skvělý víkend mají za sebou junioři. Tým se představil na domácím turnaji a v Kostelecké hale si nevedl vůbec špatně. V prvním zápase předvedli Draci skvělý týmový výkon a proti silným SKV vyhráli 6:5. Velmi dramatických bylo především závěrečných 5 minut, kdy soupeř dotahoval a měl herní převahu. Druhý zápas proti týmu T.B.C Králův Dvůr se zdálo, že půjde o jednoznačný zápas, ale ospalý výkon Draků na soupeře nestačil a hráči museli zvýšit tempo aby zvítězili 6:4.

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 66137
Posledních 30 dnů: 374 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 6

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne