FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Prague Games

Prague Games

Po přerušení všech sportovních akcí byly Prague Games první turnaj po dlouhé době, kdy si Draci zahráli zápasy. Turnaje se zúčastnily kategorie starších žáků B15 a dorostenců B17.

Starší žáci rozehráli turnaj povedeným zápasem ve vysokém tempu s týmem Black Angels B a zvítězili 3:0. Další zápasy byly o poznání náročnější, a o dvou těsných zápesech Draci zvítězili opět 3:0 tentokrát s týmem z Milevska.V osmifinále nestačili na Tatran Střešovice a následně ani na Znojmo.

Dorostenci prošli skupinou po dvou vysokých výhrách a jedné těsné prohře. V osmifinále pavouka A zvítězili ve vyrovnném zápase proti Kanonýrům z Kladna a následně také ve čtvrtfinále proti Slovanu Havířov po výhře 7:2. V semifinále Draky čekal pozdější vítěz v této kategorii- Tatran Střešovice, který hrál velmi aktivně a svou hrou donutil náš tým k mnoha chybám, které trestali. A tak Draci brali bronzové medaile.

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 70279
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 8

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne