FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Soustředění 2020

Soustředění 2020

V termínech 10.-15.8. a 17.-22.8. proběhlo soustředění, kterým se tak ukončila letní příprava. Soustředění se konalo netradičně příměstským způsobem s využitím haly Na Fialce a přilehlých sportovišť.

První týden soustředění byl určený pro mladší kategorie (mladší žáky, elévy a nově i přípravku) a kromě tréninků v hale Na Fialce jsme využívali také Sokolské hřiště v blízkosti, kde probíhaly atletické disciplíny, vyzkoušení i jiných týmových sportů, ale také společenské hry. Předposlední den soustředění proběhlo přespání přímo v hale a následující poslední den patřil převážně konečné fázi turnaje následně proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších týmů a ukončení soustředění.

Druhý týden patřil zase kategoriím starších žáků, dorostenců a juniorů. Během týdne jsme využili více sportoviště v Říčanech, hráči tak krom tréninků v hale trávili čas na fotbalovém hřišti, atletické dráze, venkovní posilovně nebo i hřišti pro beach volejbal.

 

Letní příprava je tedy u konce a všechny Dračí týmy se těší na začátek sezony 2020/21 a především první ligové zápasy.

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 68669
Posledních 30 dnů: 1708 | Posledních 7 dnů: 403 | Poslední den: 29

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne