FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Hrací víkend #2

Hrací víkend #2

Druhý víkend v sezoně 2020/21 byl plný zápasů.

V sobotu sehráli své zápasy muži A i muži B. První tým se utkal v Radlicích nejdříve proti Kutné Hoře B, dlouho vyrovnaný zápas se podařilo Drakům zlomit v polovině utkání na svou stranu s konečným skóre 13:3. Druhý zápas proti Bohemians C začal lépe soupeř a dlouhou část zápasu vedl, Drakům se však povedlo srovnat a 5 minut před koncem zápasu otočili skóre, násleně pak dokázali přidat další gól a ustáli velký tlak soupeře ke konci zápasu.

Záložní tým mužů hrál v Neveklově a v sestavě měli plno nováčků. První zápas proti Poison TJ JUNIOR PRAHA a po otočení vyhráli 6:5. Druhý zápas proti Chodov D byl nahoru a dolu, a nakonec Draci nestačili na soupeře 5:9.

Dorost A si včera zahrál v Kostelci nad Černými lesy první turnaj v této sezóně, který zároveň pořádal. První zápas proti Falconu byl herně vyrovnaný, k vidění byl pěkný florbal. Kluci ale před soupěřovou brankou hru zbytečně překombinovávali a mnohokrát netrefili prázdnou bránu. Toho soupeř využil a výsledek, i přes úchvatný závěr draků, skončil nepříznivě 3:5 pro naše borce. V druhém zápase proti Pitbullům z Kolína náš dorost jasně dominoval a výsledným skórem 10:1 si zlepšili chuť do dalších zápasů. Děkujeme všem co přišli klukům zafandit a ještě více co přišli pomoc s pořádáním!

B tým dorostenců zahájil sezónu na Vinohradech vítězstvím nad Slavií 3:2 na samostatné nájezdy, kde kluci vyhráli až v 7. sérii. Kluci si za výkon v celém zápase vítězství zasloužili. Druhý zápas už radost nepřinesl. Porážka se Spartou 2:10 zbytečně krutá.

Mladší žáci modří zahájili sezónu v Kunraticích, kde si poprvé vyzkoušeli hru 5+1 a rovnou v 1. koši přeboru. První zápas proti domácímu týmu Wizards DDM skončil remízou 2:2. Druhý zápas se Drakům moc nepovedl a prohráli ho poměrem 2:6 proti mužstvu florbal MB Green. Porážku jsme ale rychle hodili za hlavu a koncertovali se na zápas proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV, který jsme po samostatných nájezdech vyhráli a první turnaj zakončili na krásném třetím místě.

Bílý tým sehrál svůj první ligový turnaj v sezoně! Tým složený ze zkušenějších hráčů ročníků 2008 si na úvod s přehledem poradil se soupeřem z Rakovníka. Důležité bylo, že se nám brzy podařilo prolomit soupeřovu obranu a již od začátku jsme vedli a soupeře jsme jen zřídka pouštěli na naší polovinu (13:0) Po delší mezizápasové pauze jsme sehráli zápas s Wizards. První polovinu se hrál opravdu pěkný florbal nahoru dolu a hra byla vyrovnaná. Po půli bohužel přišel v našich hlavách velký zkrat a místo na florbal jsme se soustředili na kupu jiných věcí a soupeři jsme utkání darovali (2:8). Závěrečný zápas o třetí místo s Jesenicí měl pak podobný průběh jako ten první, jen s rozdílem že jsme začali balonek předržovat a nebyli tak důrazní. Přesto jsme soupeře dokázali udržet v tlaku a balon mu nepůjčovali (8:0). Gratulace gólmanům, kteří si oba dokázali udržet čisté konto - Kuba v prvním, Honzík v druhém! Děkujeme rodičům za podporu a za dva týdny opět do akce!

Diskuze

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Středočeský kraj Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 72408
Posledních 30 dnů: 439 | Posledních 7 dnů: 218 | Poslední den: 13

© 2021 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne