FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Florbalový víkend #4

Florbalový víkend #4

Další víkend za námi stejně jako několik zápasů, kdy se opět představily Dračí týmy.

Muži A hráli v Černošické sportovní hale. První zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný a oba týmy se přetahovaly o jednobrankové vedení až se nakonec povedlo Drakům odskočit a vyhrát 8:6. Benátky n/J byl v druhém zápase nepříjemný soupeř především svým důrazem, ale i tak se povedlo vyhrát 9:3. Draci jsou tak stále díky skóre na prvním místě tabulky a další zápasy budou velmi vyrovnané.

V sobotu se také představili mladší žáci bílí ve Stochově s vysokými ambicemi po předešlých turnajích v podobě postup do vyššího koše. Hned první zápas proti Kutné Hoře byl velmi náročný a první náš gól byl vše v zápase co se produktivity týče. Soupeři se povedlo dál navýšit vedení a kvůli důrzné hře tři hráči nezasáhli do dalšího průběhu turnaje. Druhý zápas proti Mladé Boleslavi Draci první inkasovali, dokázali ale sebrat síly a otočit na konečných 3:1. Zápas o umístění proti Jesenici nebyl pro hráče náročný a dokázal vyhrát 10:1.

Dorostenci A odehráli turnaj v Mělníku a první zápas jasně vyhrál proti Kutné Hoře 8:0. Druhý zápas také nepřinesl napínavý zápas a Draci si došli pro vítězství 6:1. 

Nejmladší Dráčci si došli pro vítězství na turnaji v neděli. Dokázali si poradit s Pitbuláčky Kolín 5:3, Benešovem 6:0 a ve finále také s Chodovem 8:7 po nájezdech. Několik hráčů si poprvé vyzkoušeli turnajové zápasy a zkušenější se oproti minulému roku z nováčků stali oporami týmu. Už se těšíme na další představení našich nejmladších talentů na příštím turnaji!

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne