FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Draky o víkendu čekají první zápasy nové sezony!

Draky o víkendu čekají první zápasy nové sezony!

Své první zápasy ligové sezony odehrají Muži A, kteří se blýskli skvělými výkony v Poháru, Muži TT B a také junioři.

Mužské Áčko se v sobotu představí v hale "Starý Chodov" a odehrají velmi důležité zápasy. Loni jim vstup do sezony vyšel na jedničku, letos se pokusí navázat na loňské výkony a pokud covid nepřekazí situaci, tak si dojít pro postup do vyšší ligy! Od 12,00 je čeká zápas s FbŠ Bohemians C a od 15,00 Kralupy n/V B.

Do "Béčka" přes léto přišlo několik navrátilců k florbalu a očekávání jsou opět vysoká. Bude z toho další postup? Mnohé napoví první kolo, které se odehraje v hale v Kostelci. Trenér Tomáš Tichý dodává "Po dlouhé pauze nás čekají těžké zápasy, všechno to navíc umocňuje termínová kolize s juniorkou. Věřím, že se nám podaří hrát vyrovnané zápasy a do Říčan přivezeme plný počet bodů. Osobně se hodně těším, budou to pro mě první soutěžní zápasy po téměř dvouleté pauze."

Junioři vstupí do sezony, stejně jako oba mužské týmy, v sobotu. Hned v prvním zápase je nečeká nic jednoduchého, utkají se s domácím týmem TJ Kobylisy. V druhém zápase prvního kola se utkají se soupeřem z Králova Dvora.

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne