FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

První kolo ligy mužů

První kolo ligy mužů

Muži nenechali nic náhodě a své soupeře přejeli. Z víkendu si přivážejí všech 6 bodů a díky skvělému skóre jsou na prvním místě tabulky! Zápasy pro náš web hodnotil trenér Marek Střída.

"První ligové zápasy byly plné očekávání a z počátku i nervozity. Stejně jako v loňské přerušené sezóně byl náš první soupeř Bohemians C, loni se jednalo o velmi vyrovnané utkání, které v náš prospěch rozhodovali maličkosti. Do letošní sezóny však tým Bohemky krom snížení věkového průměru týmu, výrazně snížil i kvality, a tak jsme sice obdrželi první branku utkání, ale to bylo na dlouho dobu ze strany Bohemky vše. Zápas jsme brzy otočili a postupně jsme navyšovali vedení až do konečného stavu 10:3. Zápas nebyl tak jednoduchý, jak ukazuje skóre, zvláště kvůli velkému počtu vyloučení na naší straně v poměru 5:0. Kvalitní výkon našich hráčů nedal soupeři šanci zápas jakkoliv zdramatizovat a první letošní ligová výhra tak byla na světě.

K druhému zápasu nastoupili naši hráči proti nováčkovi soutěže Kralupy Wolves B. Po lehce nervózním začátku bylo po 10 min první třetiny o vítězi jasno a zbývalo jen vyřešit otázku o kolik. Kluci si užili hodně pohodový zápas v tempu přátelského utkání a postupně pohodlně navyšovali své vedení až k neuvěřitelnému konečnému stavu 21:3. Jediným minusem utkání bylo, že ani v tomto utkání jsme si neodpustil zbytečně vyloučení. Hodnocení však určitě zakončíme pozitivně. Povedlo se i zapojení druhého brankáře Evžena Kindermanna, kterému za rozhodlého stavu přepustila místo v brance dosavadní jednička týmu Fanda Lerch, a to po zodpovědných a kvalitních výkonech v obou zápasech, kde mužstvo v klíčových okamžicích několikrát zdárně podržel."

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne