FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Elévové poprvé mezi staršími

Elévové poprvé mezi staršími

Mladý tým elévů přivezl z turnaje v Pardubicích 4 výhry a mnoho cenných zkušeností! Turnaj hodnotil trenér elévu Luboš Janda.

Elévové se zúčastnili svého prvního turnaje Junior Sokol Cupu v Pardubicích po přestupu z přípravky. Cílem bylo získat zkušenosti a po létě si užít turnajovou atmosféru.

Z rodičovského hlediska to bylo skvělé: děti si užili partu, zahráli si s vyrovnaným vytížením všech hráčů 7 zápasů. Z hlediska trenérského pohledu to bylo slušné na první turnaj/výrazně větší protihráče a absenci 3-4 silných hráčů, na kterých se to bude dát letos stavět. Bylo vidět, že když chceme, tak je jedno, kdo je proti nám a jak jsou staří a velcí…nicméně největší problémy nám nastaly po pár nepovedených rozehrách, kdy jsme nabídli i 5 gólů soupeři.

Prohra=nemoc jako každá jiná….je naše motto a důležité je poučení se z našich chyb a to jsme prokázali. Celková bilance 4 výhry/3 prohry není zlá, obzvlášť, když 2 ze tří proher byly od týmů “fakt velkejch-hráčů”, co se umístily na 2. a 3. místě turnaje. Některé kombinace se nám povedly-a hodně, stejně tak i některé naše góly byly vyloženě výstavní. Zjistili jsme, že pokud vleze do zmenšené branky 180 cm vysoký “elév” ve větší výstroji, tak tam moc místa na gól není:-).

Na turnaji nejvíce zářili Vítek Prchal s Tobíkem Jandou, kteří vstřelili více jak 10 gólů za turnaj, Matěj Čermák a Kuba Straškaba svojí bojovností, Bety Martínková odvahou a vybojovanými buly proti o dvě hlavy větším hráčům( asi dobrá škola staršího bráchy, kterého má za vzor), Tomík Urban, co byl schopen ukličkovat všechny v dosahu, Martina Bauera, který působil až hodně dospěle a zkušeně rozehrával a bránil(taky dal jeden z nejhezčích gólů) a samozřejmě v neposlední řaděMíša Němeček, který v rámci turnaje udělal největší zlepšení ve výkonu-od smělého malého kluka vzhlížejícího na velkého protihráče ….v bojovníka, kterého známe z přípravky.

Zjistili jsme, že nás baví víc vyhrávat, než prohrávat a taky, že prohra je cenná zkušenost pro další výhry. Děkujeme Čermák cateringu, Prchal warm-up company a fanouškům (sice z řad rodičů - ale pro hráče těch největších a nejcenějších) za bouřlivou podporu, protože to občas byly nervy……ale HEZKÝ….
2.10. začínáme v Kralupech a 3.10 v Říčanech pořádáme turnaj.

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne