FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Junioři mají rádi drama! Muži B vezou z Kostelce tři body

Junioři mají rádi drama! Muži B vezou z Kostelce tři body

Tým juniorů odehrál v prvním kole nervy drásající zápasy, ale oba zvládnul dotáhnout do vítězného konce. Mužské Béčko ráno zaspalo proti Mobydick, napravilo si to ale v odpoledním zápase s Neveklovem.

Zápas juniorů hodnotil trenér Martin Zika.

"Přestože se ani jeden ze sobotních zápasů pro juniory Draků nezačal odvíjet dobře, kluci nakonec oba dokázali obrátit ve svůj prospěch. Navzdory převaze po téměř většinu prvního souboje s TJ Kobylisy ovšem především kvůli zbytečným chybám, nedůslednosti před vlastní brankou a taky neproměněným šancím museli od začátku dotahovat. Proti TBC Králův Dvůr už prohrávali dokonce o tři branky (2:5), navíc prakticky celou první půlku tohoto zápasu nehráli dobře a ještě k tomu působili dost odevzdaně. Nicméně i díky několika ostrým slovům, která padla na střídačce, se pokaždé v rozhodujících chvílích ukázalo, že tým juniorky má charakter, bojového ducha a sílu otáčet zdánlivě ztracené zápasy, tak jak to už v minulosti předvedl několikrát. Kluci tedy dvakrát zvítězili 6:5 a odvezli si šest velmi cenných bodů."

Zápas mužů TT B hodnotil trenér Tomáš Tichý.

"Od nepříjemné osmé ranní nás v Kostelcj čekal zápas proti nám neznámému soupeři FBC Mobydick Praha. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel špatně, dostávali jsme laciné góly. Poté se nám podařilo snížit na 4:1 a málem i na 4:2, ale rozhodčí gól neuznali. Zápas byl hodně fyzicky i psychicky náročný, byly jsme se soupeřem v často ve verbálních a fyzických šarvátkách. Zápas se nám jako týmu prostě nepovedl a zaslouženě jsme prohráli. Druhý zápas s FBK Neveklov se nesl úplně v jiném duchu. Rychle jsme na začátku skórovali a po dvou třetinách jsme vedli 5:0. Dobře jsme kombinovali, ale bohužel jsme často selhávali v koncovce. Soupeři se nakonec podařilo vstřelit gól a konečný stav byl tím pádem 5:1. Jsem rád, že i v oslabené sestavě z důvodu nemocí a termínové kolize, jsme odehráli slušné zápasy a doufám, že do dalších kol přijdeme ještě silnější a budeme dávat více gólů než soupeř."

Diskuze

2019-04-28 9:30 Švédsko MUC P02 FBC Draci Říčany x Tillbergs IK Roosters, 4:1
Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 86437
Posledních 30 dnů: 532 | Posledních 7 dnů: 88 | Poslední den: 8

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne