FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Pohár mužů opět doma!

Velký zápas se blíží! Draci zítra vyzvou Orku a zabojují o postup do 5. kola Poháru.

Muži mají tuto sezonu na kontě historický úspěch! Poprvé v historii se jim podařilo projít do 3. kola Poháru Českého florbalu. Ovšem ani toho se nazalekli, když v dramatickém zápase porazili Jičín, a již zítra 28.9. je od 18,00 čeká 4. kolo.

Postup přes 3. kolo stál Draky hodně nervů, duel s Jičínem skončil po třech třetinách 7-7 a následovalo prodloužení. Hala v Kostelci propukla v euforii, když v druhé minutě prodloužení rozhodnul Jakub Vykouk o postupu Draků.

Nyní čeká na muže ještě těžší oříšek. Do Kostelce dorazí Orka Čelákovice, silný soupeř z Národní ligy, se kterým se Draci utkali ve skupinové části soutěže. Zápas překvapivě lépe začal pro Draky a po první třetině dokonce vedli, poté jakoby Drakům nezbyly síly a soupeř především využíval chyb v obraně.

Muži jsou ale nyní připraveni na odvetu a jsou odhodláni postoupit dále. Přijďte je v jejich velkém zápasu podpořit!