FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Premiéra v ligové soutěži dorostu 3+1

Premiéra v ligové soutěži dorostu 3+1

V Milovicích nastoupil dorost B v nové soutěži hrané systémem 3+1...

V Milovicích nastoupil dorost B v nové soutěži hrané systémem 3+1. Premiéra se moc nevyvedla a Draci, kteří měli do pole k dispozici pouze pět hráčů, dost unavení podlehli Sokolu Petrovice hrajícímu na tři trojice 0:9.

Následná delší pauza přišla vhod a proti dalšímu soupeři Draci zcela změnili taktiku. Narychlo vyrobili náhradní dres pro druhého brankáře a učinili z něho šestého hráče do pole. Tím měli k dispozici alespoň dvě trojice a na hře to hned bylo vidět. Soupeř sice disponoval 11 hráči, ale Draci se na rozdíl od prvního zápasu s nimi nepustili do otevřeného boje, ale na své polovině hřiště vytvořili hráz, ze které vyráželi do rychlých protiútoků. Byl to zápas velkého nasazení a tvrdých osobních soubojů. Všichni hráči předvedli mimořádnou bojovnost. Hlavními strůjci úspěchu pak byli vynikající brankář Štěpán Šrůta a útočník Lukáš Stehno, který byl ze strany soupeře naším nejčastěji faulovaným hráčem. Třikrát za sebou potrestal Lukáš soupeřovy zákroky proměněným trestným střílením a svým hattrickem tak výrazně přispěl k zisku prvních bodů do tabulky. Mladá Boleslav – Draci 5:6.

Posledním soupeřem byl nejlepší tým na turnaji Sport Eden Beroun. Draci se v euforii po vyhraném zápase opět pustili do otevřeného souboje, ale herně vyspělejší soupeř lehce využíval všechny naše nepřesnosti a nedostatečné pokrývání hráčů. Přesto je výsledek 1:11 trochu krutý, neboť i Draci si vytvořili několik šancí, ale v tomto zápase jim zcela selhala koncovka. Čestný úspěch zařídil ranou v poslední vteřině zápasu Jakub Pípal.

Draci na turnaji předvedli úžasnou soudružnost, a přestože byli na konci dost vyčerpaní (hra v malém počtu se s přibývajícím časem stále více projevovala), po celý den si udržovali skvělou náladu a ke každému zápasu přistupovali způsobem, že s úsměvem jde všechno líp.

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 81153
Posledních 30 dnů: 753 | Posledních 7 dnů: 295 | Poslední den: 34

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne