FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Elévové: ohlédnutí za minulým víkendem

Elévové: ohlédnutí za minulým víkendem

Jak si vedli elévové na posledním turnajovém víkendu???

1) Turnaj 4.koš Mladá Boleslav 13.11.2021

Z turnaje se odhlásili dva týmy a tak jsme odehráli jen 2 zápasy a to s MB Florbalovou akademií 2012, se kterými jsme jasně dominovali a měli mnohokrát více střel na bránu, ale bohužel efektivita naší střelby a současně výborné zásahy MB brankáře zajistili remízu 3:3. Druhý zápas byl s Tatranem Střešovice a zde jsme  si už vítězství nenechali utéct a vyhráli jsme 9:4. Na svém prvním turnaji byl náš nadějný nováček Jakub Berka. Draci na turnaji předvedli týmový výkon a rovnoměrně si rozdělili góly.

2) Turnaj 3. Koš Sokol Vinohrady 13.11.2021 - Elévové Čerčany posílené elévy z Říčan

Nádherné prostory Sokolu Vinohrady (budova z roku 1941) a kombinovaný tým 4 statečných holek z Čerčan a a 2 kluků z Říčan vytvořili hezkou atmosféru se spoustou gólů. Nela Petrášková, Kristýna a Bára Platilovy moc hezky zachytaly. Eliška Maleňáková svojí bojovností, Kubík Jonáš svými góly a přehledem spolu s Tobíkem Jandou v bráně a pak i v poli dohromady hezky fungovali. Trochu nám chyběli síly a také spoluhráčky v karanténě. 

Olymp Perseus- Draci žlutí   10:9

Vosy Praha - Draci žlutí 7:4

Sokol Vinohrady - Draci žlutí 3:5

Sparta RED - Draci žlutí 4:8

3) Turnaj 1. Koš Olymp 14.11.2021

Turnaj nejvyšší kvality, jaký jsme zatím v Elévech zažili. Dva týmy Olympu, Sparta Black a Kanonýři Kladno byly velmi silné týmy. Zjistili jsme, že proti silným Kanonýrům musíme posílit ve hře tělem, proti Spartě nám chybělo trochu štěstí a zlepšení hry jeden na jednoho a Olymp Zeus měl v posledním zápase víc sil. Naši soupeři měli vyrovnané soupisky, silné střely, organizovanou hru a vynikající brankáře. Na každý gól jsme se nadřeli a některé jsme soupeřům naopak věnovali moc lacině. Takové zápasy chceme hrát. Už nyní se těšíme na další turnaj tohoto koše. Sparta Black dominovala, nastřílela 16, 14 a 12 gólů soupeřům, ale nám jen 4 a to jsme nastřelili 3 tyčky a věnovali jim 2 góly díky mentálním chybám při rozehře. Na celý tým jsme hrdí a věříme, že příští turnaj budeme mít trochu více sebevědomí.

Olymp Apollon - Draci bílý 2:10

Sparta Black - Draci bílý 0:4

Kanonýři Kladno - Draci bílý 7:4

Olymp Zeus - Draci bílý 6:13

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 79662
Posledních 30 dnů: 1095 | Posledních 7 dnů: 278 | Poslední den: 49

© 2021 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne