FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Turnaje elévů poslední listopadový víkend

Turnaje elévů poslední listopadový víkend

Naši elévové mají za sebou další kolo turnajů.

Turnaj 3B 4.koš (Elévové modří)-ZŠ Campanus

Vyjeli jsme do hezkého prostředí nové haly ZŠ Campanus, kvůli covidu nás čekaly jen 3 zápasy. Všichni nominovaní hráči bohužel nemohli hrát kvůli školním karanténám a tak jsme dali prostor ostatním. Hráli jsme na 2 střídající a fyzicky jsme problém neměli. Bilance : 2 výhry a jedna prohra. Nehráli jsme dobře proti Tigers, týmu, který už jsme dříve porazili a díky našim chybám a následné nervozitě jsme odešli s "debaklem". Tigers měli slušného gólmana a pár hezkých akcí a výhru si zasloužili. Musíme se učit i prohrávat a vzít si ponaučení. Vítězné zápasy byly plně v naší dominanci. SK Dvojka nastoupila s covid oslabeným týmem a i přesto, že nám soupeře bylo líto, jak mu to tam padá, tak jsme hráli hezké kombinace. Výborně se ukázal nováček v týmu Jakub Berka a zkušený Milan Čížek se opětovně ukázal jako bojovník, kterého známe z minulých sezón. Gólově tým táhli Jakub Straškaba, Denis Lubina a Tobiáš Janda.

FBC Draci Modří - Předvýběr MB White...................11:4

FBC Draci Modří - Tigers Praha................................0:7

FBC Draci Modří - SK Dvojka Praha........................16:0

 

Turnaj 3A 2.koš(Elévové bílí) - Říčany

V neděli nás čekal domácé turnaj v MSH Říčany. V pořádání už máme rutinu, jednak kvůli 3.organizaci za 2 měsíce hraní, ale hlavně vzhledem k šikovným rodičům a hráčům, kterým patří dík. 

Turnaj jsme pojali jako dobrý trénink na první koš za 2 týdny. Hezký zápas byl s Apollonem, které jsme potkali i v prvním koši na předchozím turnaji. Wizards neměli šanci, byli jsme lépe připravení a rozcvičeni. Než se rozkoukali už prohrávali o 5 gólů. S Pantery to byl úplně obráceně - soupeře jsme podcenili, nebyli jsme v tempu od začátku a začali jsme hrát až od stavu 1:4 pro Pantery. Druhá půlka už byla lepší a tlak se stupňoval, ale obrat se nakonec nekonal. Bohužel neumíme prohrávat a i zde se to projevilo, neumíme přejít křivdu v podobě faulu atd., a to nás limituje. Turnaj jsme vyhráli na skóre, Panteři prohráli s Apollonem a remízovali s Wizardy. Pro první koš musíme hrát na 3 útoky, jinak to fyzicky nestíháme, proto jsme si vyzkoušeli v týmu posilu z Čerčan Veroniku Kubizňákovou, která potvrdila očekávání kvalitní a týmové hráčky. Budeme rádi, pokud nás posílí i příště. Hezky jsme stříleli, slušně fungovala spolupráce Denise Lubiny s Jakubem Jonášem. Tah na bránu po odmlce zase ukázal Milan Čížek. Jakub Straškaba s Tobiášem Jandou ostřelovali bránu svými tvrdými střelami, které by konkurovali i starším kategoriím. Vítek Prchal hezky zachytal a dal hodně gólů a některé doopravdy hezké. Jakub Jonáš nejen góly dával, ale i připravoval. Je radost se koukat na některé akce a jsem zvědavý kam se tým posune na 2-3 roky, když už nyní jsou schopni hrát týmově a kombinovat. Hrajeme hezkou aktivní hru a i tentokrát jsme všechny přestříleli - prostě razíme heslo: "není ranky-není branky". Sestřih gólů najdete na youtube a odkazy v členské části. Děkuji Pavlovi za natočení a sestříhání, nejen za rodiče, ale i samotné hráče, protože tam uvidí nejen góly, ale i věci co se dají dělat lépe.

FBC Draci Bílí - Wizards Praha.................................11:0

FBC Draci Bílí - Panters Praha...................................4:6

FBC Draci Bílí - Olymp Apollon Praha........................9:4

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 81153
Posledních 30 dnů: 753 | Posledních 7 dnů: 295 | Poslední den: 34

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne