FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

První hrací víkend v novém roce

První hrací víkend v novém roce

ELÉVOVÉ
Luboš Janda

Elévové dostali opožděnou nadílku

 

Víkendové turnaje a vystoupení se týmu modrých ani bílých moc nepovedlo. Trochu jsme myšlenkami byli ještě u “vánočního stromečku” a bohužel za jeden turnaj tým elévů dostal víc gólů, než za celou sezónu. Když jsme ovšem hráli naši hru, tak jsme dávali góly a tlačili, ale bohužel to bylo jen v řádu minut a musíme přiznat, že soupeři byli většinu času turnaje lepší. Proti dobrým týmům si nemůžeme dovolit tolik chyb jako tentokrát.

 

V sobotu hráli elévové v Radotíně slušně obsazený 2.koš skupiny A. Moc hezky se ukázal nováček v týmu Draci bílí Jakub Berka.

Draci bílí - Wizards White …….5:11

Draci bílí - Olymp Apollon …….4:14

Draci bílí- Panters Praha ……3:10

 

V neděli elévové pořádali turnaj 4. Koše skupiny B a kromě modrých byli v akci i žlutí z Čerčan. Svůj první turnaj zažil Jozef Pešta a Čestmír Krejza. Oba ukázali, že i za krátkou dobu trénování s naším týmem mohou být platnými členy týmu. Jakub Straškaba byl nominován do sesterského oddílu Čerčan jako brankář a předváděl výborné zákroky. Bylo moc hezké, jak se naše týmy navzájem podporovali v zápasech turnaje.

Draci modří - Předvýběr MB …….7:1

Draci modří - Vosy Praha ………..3:9

Draci modří - Draci Čerčany žlutí..3:7

Draci modří - Tatran Střešovice….4:7

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 81153
Posledních 30 dnů: 753 | Posledních 7 dnů: 295 | Poslední den: 34

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne