FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Muži A: Pohodových 6 bodů, 34 vstřelených branek

Muži A: Pohodových 6 bodů, 34 vstřelených branek

FBC Draci Říčany - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 15:2

Do zápasu jsme nastoupili s vědomím, že soupeře nesmíme podcenit, což se podařilo splnit do puntíku. Během prvních dvou minut jsme vyhnali z branky Chodova prvního brankáře a během 11ti minut to bylo 9:0, zápas byl rozhodnut. Největší podíl na tom měl Filip Nochta, který skvěle využil své dobré orientace před brankou a během pěti minut měl na kontě hattrick. Bohužel se nám skóre až moc dostalo do hlavy. Ve druhé třetině tempo výrazně opadlo a přibývali zbytečné ztráty po kličkách na půlce. Třetí třetina byla opět mírně lepší, ale i tak jsme zbytečně inkasovali a první třetině se náš výkon ani dalece nepřiblížil. Spokojenost tedy panuje především s první třetinou, kde jsme ukázali, jaké tempo umíme nasadit.

 

FBC Draci Říčany – Prague Amigos CRPA 19:1

Zápas, kde jsme potřebovali odskočit houževnatě bránícímu soupeři co nejdřív. V první třetině jsme tlak přetavili pouze v jeden gól, což nebylo nic, co by do našich řad přineslo jistotu. Potřebovali jsme zvýšit tempo hry a soupeře utahat. To přinesla třetina druhá. Rychlý gól na jejím startu donutil soupeře i útočit, to byla voda na náš mlýn. Stav po druhé třetině 12:2 nám povolil experimentovat, každý si vyzkoušel jiný post, než na který je zvyklý a ani tak nebyla naše hra zlá, naopak přinášela koukatelné akce. Nyní se musíme připravit na těžší soupeře.

 

Premiéru v mužském A týmu si odbyl Adam Lubina, který podal sympatický snaživý výkon. Gratulujeme.

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne