FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Starší žáci A: Ve finále 2. koše

Starší žáci A: Ve finále 2. koše

A tým starších žáků se si zahrál finále 2.koše 

Na posledním turnaji kluci vybojovali prestižní 2.koš a čekaly nás velmi silní soupeři. 

První zápas s Butchis jsme hráli s velkou lehkostí a poprvé tohoto soupeře porazili v letošní sezoně 5:3. Výkonu celého týmu nebylo co vytknout, hráli jsme zodpovědně, soustředěně. 

Druhý zápas s Bohemians A začal chybami na obou stranách a ve 2. minutě zápasu jsme vedli 2:1. Soupeř byl v závěru první poloviny lepší, ale gól dát nedokázal. Co hráči nezblokovali, chytil náš skvělý brankář Kuba Mrázek. O přestávce jsme se domluvili na lehké změně taktiky a kluci v druhé půlce zvládli narušovat rozehrávku soupeře. Další dva góly jsme přidali do prázdné branky, kdy soupeř hrál bez brankáře. Vítězí 4:1 vypadá jednoznačně, ale byl to velmi náročný zápas. 

Dostali jsme se do finále a čekalo nás Kladno. První gól jsme dostali po chybné rozehrávce v útočném pásmu. Soupeř nás rychlým protiútokem potrestal. Dvě nešťastné vyloučení nás stály hodně sil a další gól navíc. Hráči trochu řešili sporné výroky rozhodčích, toho se musíme napříště vyvarovat. V druhé polovině jsme měli šance dát branku a dostat se znovu do zápasu. Brankář Kladna byl však proti! Ani hra v 6 neměnila skóre 0:2 

Kuci zaslouží obrovskou pochvalu, makají na trénincích, atmosféra v týmu je záviděníhodná, nasazení dračí. Podpora rodičů je také velmi sympatická, snad každý hráč měl svého rodiče - fanouška, a tak to má být. Fandění Draků byla slyšet! 

Diskuze

2019-04-28 9:30 Švédsko MUC P02 FBC Draci Říčany x Tillbergs IK Roosters, 4:1
Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne