FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Elévové úspěšně zakončili soutěžní sezónu 21/22

Elévové úspěšně zakončili soutěžní sezónu 21/22

Sobota 23.4.2022 - Draci Modří

Turnaj na Chodově byl 5. koš a Draci nominovali převážně 2012 a některé nováčky. V turnaji zkušenější hráči hru výborně řídili a nováčci dostali dost prostoru na "nasátí" turnajové atmosféry. Výjimečný turnaj odehráli Martin Bauer, Tobiáš Janda a Alžběta Martínková. Zápasy jsme měli pod kontrolou až na poslední s MB, kde zápas skončil remízou 10-10.

Draci modří - Olymp Herkules.....15:1

Draci modří - Butchis B.................5:2

Draci modří - Draci Čerčany.........6:4

Draci modří - Předvýběr MB........10:10

 

Neděle 24.4. 2022

V barrandovské aréně Sparty byl poslední turnaj 1. koše. První koš jsme hráli potřetí v sezóně. Herní úroveň je zde velmi vysoká. Nejsou v tomto koši špatné týmy. Draci sehráli moc hezké 2 úvodní zápasy, kde kombinace, střelba i organizace hry neměla chyb a také jsme s touto hrou slavili úspěch. Třetí zápas byl s, námi neoblíbeným, Kladnem. Hra tělem, důraz, hodně kontaktů na hranici faulů našemu týmu nedělá moc dobře. Prohráli jsme, protože jsme se nedrželi slavné rady Ivana Hlinky (Nagano 1998). Poslední zápas se Spartou Black byl neuvěřitelný - Sparta letos dominovala za celou sezónu prohráli jen 4x a většinou dávali 10, 20 i více gólů vč. silnému Kladnu. Draci bojovali a to i Sparťanským fanouškům u nastřelených tyček zatrnulo. Zápas měl vše - i nájezd, ale Sparta byla šťastnější. Na konci zápasu nám došli síly - ukázal se rozdíl našich 2 a jejich 3,5 útoků. V turnaji podal výjimečný výkon Matěj Čermák a to nejen v bráně, ale zejména při napadání - málokdo ho obešel a ukázal tak i dalším, že se s dobrými týmy hrát dá. 

Draci bílí - Wizards Praha....5:2

Draci bílí - Olymp Apollon....8:4

Draci bílí - Kladno modří .....1:7

Draci bílí - Sparta Black......2:5

 

Zhodnocení sezóny

Sezóna 2021-2022 byla herně výborná. Odehráli jsme všechny turnaje a COVID nás omezil jen na pár akcích. Na trénincích jsme měli slušný počet hráčů (15-34 ks). Rád bych poděkoval i ostatním trenérům týmu: Petru Urbanovi, Vojtovi Hanzákovi, Víťovi Špokovi, počet trenérů přímo-úměrně zlepšují kvalitu tréninků. Všichni hráči ročníku 2011 budou od soustředění již ve vyšší kategorii a budeme jim přát hodně sportovních i osobních úspěchů, budeme jim držet pěsti, aby se dál rozvíjeli. Za letošní sezónu byl rozvoj našich hráčů největší a většina 2011 opouští tým Elévů dobře připraveni. 

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne