FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Draci Říčany Elévové vybojovali bronz na prestižním turnaji PFC ve florbale.

Draci Říčany Elévové vybojovali bronz na prestižním turnaji PFC ve florbale.

Draci nastoupili do kategorie 2012 a nevedli si vůbec špatně. V týmu byly také dvě posily (Vojtěch Fiala a Antonín Regal) z přípravky a v turnaji neuvěřitelně herně i bojovností rostly. Turnaj byl dvoudenní a po sobotní základní skupině Draci postoupili z druhého místa do finálové skupiny o umístění v neděli. Black Angels 2012 je velmi dobrý tým a na turnaji dominoval a to i v zápase proti drakům. Nicméně Draci vrátili v neděli porážku ze zákadní skupiny Děčínu a po bojovném zápase s LAUFEN Znojmo, kde Drakům už došly síly, bylo jasné třetí místo. Všichni si užili emoce, kamarády i hezký florbal. Na turnaji se v pozici zkušených lídrů předvedli Vítek Prchal a Tobiáš Janda, kteří mladším i méně zkušeným šli příkladem a hráli obětavě pro tým a ne své statistiky. Tomáš Urban předvedl výborný výkon v bráně proti Laufenu, kde v poli Josef Pěsta a Jakub Berka svojí energií, nasazením a rugby základy dělali znojemskému týmu veliké problémy v rozehrávce. Z našeho týmu jsme také “půjčili" dvě hráčky do sesterského týmů “dračic” z Čerčan a rozhodně se neztratili a byli jsme na ně hrdí. Alžběta Martínková si v sobotu zahrála i s námi a bylo vidět, že zkušenosti a sehranost s kluky jí vyhovovala. Anička Kastlová hrála svůj 2. turnaj mezi elévy a i přesto, že hrála proti holkám někdy i o více než dva roky starším, tak hrála výborně.

 

Turnaj byl hezky zorganizovaný, mezi děti přišet také florbalový reprezentant Filip Forman a ochotně rozdával podpisy a fotil se se všemi. Zážitky, emoce, zapomenuté boty, namazané svačiny i potřebné vítězné nanuky tam byli, tak se budeme těšit na další představení říčanských Elévů na turnaji ve Střešovicích 21.5., kde Draci budou v plné síle a trochu se budou zápasově loučit s ročníkem 2011, který od září bude v kategorii mladších žáků.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Město Říčany NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA Středočeský kraj Český Florbal Florbal Expert Stanley Black & Decker s.r.o. VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 84638
Posledních 30 dnů: 749 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 14

© 2022 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne