FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Čtvrtek 20.4.2017

20.4.2017, 4:06   Jsme naloděni a vydali jsme se k dánským břehům. Po průjezdu Dánskem přejedeme přes Öresundský most do Švédska. Vše zatím probíhá bez problémů.

20.4.2017, 12:00   Dorazili jsme do Mölndalu, procházíme se po městě za chvílí se půjdeme ubytovat na hotel

20.4.2017, 14:30   Všichni jsme ubytovaní, odpočíváme a nabíráme síly na podvečerní přátelské zápasy v Landvetteru

20.4.2017, 20:30   Jsme po našich prvních zápasech na švédském území a po první večeři. Máme radost, že jsme byli více než důstojným soupeřem našim dnešním hostitelům z předměstí Göteborgu, městečka Landvetter. Mix ročníků 2004 a 2005 sehrál se svými stejně starými soupeři 2 utkání s výsledky 5:6 a 3:3. V prvním zápase jsme již prohrávali 0:5, ve druhé polovině zápasu se nám podařilo vyrovnat na 5:5, minutu před koncem však soupeř vstřelil vítězný gól. Po té nastoupili ke svému utkání kluci a Bára ročníku 2003 a k našemu i soupeřovu překvapení jsme po prvních dvou vyrovnaných třetinách díky gólové smršti v závěrečné části zvítězili 8:3. Věřím, že nám dnešní zkušenost dodá odvahy do zítřejších ostrých bojů. Držte nám palce.