FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Neděle 22.4.2018

P01

Tým ročníku 2001 si dnes mohl pěkně pospat, první zápas je čekal v jednu hodinu a to semifinále B poháru. Zápas proti Skövde IBF P 16 se povedl a skončil vítězstvím 2:1. Tím se naši borci dostali do finále kde hráli proti FBC Lerum P01. Soupeř hrál o něco lépe, nicméně nedostal nic zadarmo. Výsledné  skóre 3:6, znamenalo pro náš tým vynikající umístění -- stříbro v B poháru. 

P03

Dnešní den začal pro tým P03 ranním čtvrtfnálovým zápasem proti švédskému Bjärred. První polovinu jsme končili se skórem 0:2 a naši na hru nebyl moc hezký pohled. Po motivačním proslovu trenérů se v druhé polovině začalo skóre pomalu obracet a tým začal hrát jako vyměněný. Protivník přestal stačit a výsledné skóre 5:2 nás posunulo do semifinále.

Semifinálový zápas byl prti loňskému vítězi, týmu IBF Göteborg Svart. Naši borci se ho nezalekli a výsledná výhra 7:4 znamenala finále -- boj o zlato v A poháru!

Finále se hrálo proti týmu Pixbo Wallenstam IBF, jednomu z nejlepších a nejznámějších týmů na světě. Zápas začal vyrovnaně, klíčová byla první branka. A ta se bohužel povedla soupeři. Nicméně naši borci bojovali dále s velkou vervou a začali Pixbo přehrávat a to až tak, že dali sérii 3 branek. Fanouškovský kotel Říčan, vzorně vedený Honzou Kubešem a tvořený z chlapců týmu 2005, silně podporoval z tribuny naše hráče a jasně přehlušoval Pixbo fanoušky. Skóre 3:1 vypadalo velmi slibně, Pixbo si vzalo time a chvíli nato vstřelilo branku a hned poté další. Srovnal skóre na 3:3. Říčanský tým nicméně dále hrál velmi aktivně a povedlo se cca minutu před koncem vstřelit branku na 4:3. Pixbo tlačilo co se dalo, včetně hry bez brankáře ale skóre se jim již nepovedlo změnit. Vítězství našich borců v celé kategorii P03 a cenný skalp Pixbo je doma!

   

 

Teď utahaní ale plní dojmů se vracíme autobusem zpět do Říčan. Očekáváný návrat v pondělí kolem 12:00. Budeme dále upřesňovat podle situace na silnicích.

 

 

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 70279
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 8

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne