FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Pátek 20.4.2018

Ve čtvrtek večer naše výprava vyrazila z Říčan. V noci jsme překonali Německo, Dánsko a za ranního svítání jsme přes mosty dorazili do Švédska. Cestou jsme zažili dvě pasové kontroly a okolo poledne jsem byli přímo v Mölndalu, u našeho osvědčeného hotelu Scadic.

Odpledne nás čekala krátká procházka do hlavní haly turnaje, místního obchůdku a odpolední klid jako příprava na první dvě utkání, které hrajeme dnes večer od 20:15 a 21:45.

Několik fotek z cesty:

Odjíždíme z Říčan

Dánská hranice:

Svítání v Dánsku:

Möldnal: hlavní sportovní hala

Aktiviten hala

Molndal kostel

Před hotelem:

 

21:57: máme za sebou náš první zápas P01 (ročník 2001) proti týmu  IBF Backdalen JAS. Za pomoci bubnu naši nejmaldší hráči z P05 fandili starším kamarádům naplno. Stejně tak naši hráči P01 jeli naplno na hřiši, Fanda v bráně chytal jako bůh a podržel tým, ale ani to nestačilo na silného soupeře. Výsledné skóre 0:2 v náš neprospěch.

22:58 náš tým P03 se utkal s asi nejslavněším klubem světa Pixbo Wallenstam IBF. I přes značnou únavu po dlouhé cestě z Říčan, podali naši borci a borkyně famózní výkon a po strhujícím zápase smolně podlehli 2:4. Nic se neděje, zítra bojujeme dál.

Fotky ze zápasu najdete v galerii: https://photos.app.goo.gl/1Yo1NHy2rohpSgrc2

 

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 70279
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 8

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne