FBC Draci Říčany

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Draci Říčany

Sobota 21.4.2018

Sobota byla velmi náročná, začala ráno snídaní v 7:00, kde jinde než u oblíbeného švédského stolu v našem hotelu a končila příchodem po zápasech okolo jedenácté v noci.

2005

Nejmladší tým P05 nastoupil v prvním zápase proti norskému týmu AJER IBK Svart, kdy naši mladí borci získali první vítězství pro českou vlajku a to skórem 3:2. Druhý zápas byl již velmi vyrovnaný proti domácímu Lindome IBK Grön s výslednou remízou 1:1. Poslední zápas základní skupiny se hrál proti papírově nejsilnějšímu týmu Partille Wizards P05 Lag1, který vyhrál všechny své předchozí zápasy. Naši borci bojovali s vervou, Ondra v bráně velmi podržel tým a zápas to byl vskutnku infarktový -- kdy v závěru měl soupeř o jeden gól navíc 2:3, nebylo co ztratit, tak se hrálo bez brankáře. Bohužel se nepovedlo proměnit vyloženou naši šanci, soupeř získal míček a proměnil do naší brány. Výsledné skóre 2:4 a čekání jak doběhnou zápasy v ostatních skuoinách.

Jedna výhra, jedna remíza a jedna těsná prohra nás zařadila na třetí místo ve skupině a celkově jako nejlepší ze třetích míst jsme dále postoupili do A poháru. Ten začínal nočním osmifinálovým zápasem ve 20:45 proti Lindås Waves V, který skončil ve své skupině na druhém místě. V zápae se nedařilo proměnit střely v góly, čehož soupeř využil a výslené skóre 1:3 v náš neprospěch znamenal poslední zápas pro tým 2005 na letošním MUC.

 

   

 

 

Město Říčany MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Colognia Český Florbal Florbal Expert VMS Projekt s.r.o. Winterhalter Gastronom s.r.o SANASPORT

Počet návštěv: 70279
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 8

© 2020 FBC Draci Říčany | Všechna práva vyhrazena | info@fbcricany.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne